Naše kavárny

Děčín

Hajja Caffé Děčín je naše srdeční záležitost. Počátek naší náročné pouti za skvělou kavárnou. Začínali jsme budovat podnik v OC Pivovar na samé periferii města, kam ani nejezdil autobus. Museli jsme se pořádně otáčet a udržovat servis na nejvyšší úrovni, abychom odměnili zákazníky, kteří se sem vydali na nákupy a objevili nás.

A vyplatilo se. Zákazníci brzy začali jezdit za naší kávou sami. Naučili jsme se pracovat tvrději než kdy jindy, vyšperkovali jsme přípravu káv, vaflí, zákusků a sendvičů a to nejlepší jsme začali převádět do další pobočky. Jen díky děčínským zákazníkům jsme se mohli rozrůst i do Jablonce nad Nisou.

Nakoukněte do děčínské Hajja Caffé

Jablonec nad Nisou

Vybudovat kavárnu v Děčíně byla dřina. Nebyli bychom to ale my, kdybychom nechtěli jít ještě dál. A tak jsme do Jablonce náš děčínský koncept nechtěli prostě zkopírovat. Řekli jsme si, že všem okolo vytřeme zrak.

Vymysleli jsme nový design kavárny a u každé věci, kterou jsme se naučili v Děčíně, jsme si řekli: „Jak ji můžeme v Jablonci ještě o fous vylepšit?“ Spojili jsme proto kávu, kterou sami vybíráme a pražíme, s nejnovějšími trendy v kavárenské branži.

Povedlo se nám to? Přijďte se přesvědčit sami. Novou kavárnu jsme zkolaudovali v půlce června 2017.

Navštivte kavárnu v Jablonci nad Nisou